işimizi Severek Aşk ile Yapıyoruz

Hayallerinizi gerçekleştirmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için 1998 yılında büyük bir heves ve iştahla başladı bizim hikayemiz.Bugüne kadar geçen sürede hayatın bize sunduğu imkanlar ve gelişen teknolojiyi kullanarak edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi , sektörel bilgi, birikimimizi ve yeteneklerimizi hizmetinize sunduk.

Özgün, seçkin, amaca uygun ve işlevsel çalışmalar yapmaktadır. Yaratıcılık, yenilikçi düşünce ve teknoloji kullanımı Maykrosoft Creative ’in iş kültürünün temel ögeleridir.

Yüzlerce müşterimize sunduğumuz kurumsal ve işlevsel çözümler sayesinde sektörün önde gelen aktörlerinden biri olduk.Website tasarımı,logo tasarımı,kartvizit tasarımı,kurumsal kimlik çalışmaları,e-ticaret sistemleri,katalog tasarımları,broşür tasarımları konusunda tamamen hedef kitle ve müşteri odaklı çalışmalarla ,müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda ,iş hacimlerini büyütmek amaçlı çalışmalar gerçekleştirdik.

Bundan sonra da sizlerle birlikte yeni projeler geliştirip, yeni sorunları çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz. Birlikte daha iyisine ulaşmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

mayko

Mayk Erdoğan
Web Tasarım Uzmanı

website_analizleri

Taner Tekdal
İş Geliştirme Uzmanı

website_analizleri

Mutlu Bağdat
Yazılım Uzmanı

website_analizleri

Sinem Akın
Grafik Tasarım Uzmanı