teklif_ve_karar_asamasi

Offer and Decision

Your company can be active and strong in the internet environment and is the first step to be taken for the formation of your corporate identity.

hedef_kitle_belirleme

Find your target

It is the phase in which the necessary meetings and decisions will be taken in order to determine the amount of the target for the sector and to carry out detailed studies in line with this target..

website_analizleri

Reports For Analysis

It is a stage in which we can see the results of our work in this direction where the performance and development of your website on the internet will be presented with analyzes…

LAST WORK'S

WHO WORKS WITH US

Webdesign

Web sitesi tasarımı firmanızın interneteki uzantısı bir anlamda şubesi olduğundan kurumsal kimliğinizle örtüşmeli, kurumsal kimlik kitapçığında belirtilen kuralların dışına çıkmamalıdır.

Logo Design

Logo bir kurumu temsil eden kurumun en önemli görsel simgesine verilen addır. Kurumsal kimlik ise kısaca kurumun kendini ifade etme şeklidir diyebiliriz.

E-commerce systems

100% kişiselleştirilebilir e-ticaret sistemimiz ile dünyanın her yerine kolayca ürün satışı yapın. 24 saat içerisinde, ister evinizden, ister iş yerinizden alışveriş siteniz üzerinden satış yapmaya başlayın.

Catalog Design

İnternet bağlantısının olmadığı yerlerde veya müşterilerinizin bilgisayar kullanma alışkanlıklarının düşük olduğu sektörlerde firmanızın ürün ve hizmetlerini tanıtmak için katalog – broşür kullanmanız gerekebilir.

Google Adwords

Günümüzde etkileyici ve kullanışlı web siteleri hazırlamak yetmiyor. Kurumlar, web siteleri için tasarım ve yazılım bütçelerinin yanında artık pazarlama için de bütçe ayırıyor.

Google SEO Optimazation

Günümüzde etkileyici ve kullanışlı web siteleri hazırlamak yetmiyor. Kurumlar, web siteleri için tasarım ve yazılım bütçelerinin yanında artık pazarlama için de bütçe ayırıyor.